Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
  • Witaj na forum RPZONE!
  • Zacznij nową przygodę!
  • Baw sie dobrze!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: Mafia - La Morte Nera
Tryby wyświetlania wątku
Historia gangu:

Nasza historia? Słyszeliście może o La Cosa Nostra tj. "Nasza Sprawa"?. Mafia ta rozwinęła się we Włoszech tak mocno, że aż rozszerzyli swoją działalność również w Stanach Zjednoczonych na przełomie XIX-XX w. Jednak spokojnie, to nie my. Przecież mafie już nie istnieją prawda? Nic bardziej mylnego.
Kim w takim razie jesteśmy? Jesteśmy dumnymi potomkami sycylijskich mafiozów... Przez pokolenia żyliśmy i wyczekiwaliśmy dnia by wskrzesić uczucia towarzyszące przy spotkaniu mafii.
Ukrywając się wśród cywilów usłyszeliśmy ciche wołanie o pomoc z ich serc. Choć wiedzieliśmy, że powinniśmy działać, to czekaliśmy na znak... Iskrę, która wybudzi nas z tej melancholii. Aż w końcu doczekaliśmy się. Jeden z naszych wyszedł na ulicę, następnie wyciągnął obraz Matki Boskiej trzymając go w jednej ręce, w drugiej zaś igłę. Następnie ukuł palec wskazujący u dłoni dominującęj. Kropla krwi spłynęła po jego palcu następnie kapneła na ziemię. Wiedzieliśmy co to oznacza... Odrodzenie. A ten co wszystko rozpoczął od tamtej pory nosi tytuł Padre, czyli Ojciec. La Morte Nera, zapamiętajcie tą nazwę... Czarna Śmierć przychodzi nagle, niewielu z was będzie w stanie wymówić ją dwukrotnie.

Nazwa gangu: La Morte Nera (Czarna Śmierć)

Kolor gangu: Czarny

Ubiór: Garnitury

Czym zajmuje się gang: 

Naszym zadaniem jest odzyskać utracony szacunek, oraz naprostować te kierujące się ku upadkowi miasto. Choć nie strwonimy od przelania krwi, nasze cele są słuszne. (Głownie będziemy zarabiać na handlowaniu narkotykami. Dodatkowo mamy zamiar starać się szkodzić Gangom, gdyż jedynie Mafia jest prawilną familą. Przeszkadzanie w napadach, zabieranie towaru, oraz pomaganie cywilom – w momencie gdy jakiś gang działa na naszym terenie)

Regulamin Mafii:

"Nic nie słyszałem, nic nie widziałem, nie było mnie tutaj, a nawet jeśli byłem to spałem!"

Pierwszą, a zarazem najważniejszą z zasad Mafii jest Omerta. Omerta polega na kategorycznym zakazie współpracy z władzami państwowymi oraz korzystania z ich usług, nawet w przypadku, gdy jest się ofiarą przestępstwa dokonanego przez Mafię. Osoby niewinnie skazane nie mają prawa czegokolwiek powiedzieć na temat prawdziwego winnego. Za nieprzestrzeganie tejże zasady, sycylijska tradycja każe zabić zdrajcę z Lupary (włoskie słowo, używane w odniesieniu do obrzyna). Jest pewne sycylijskie przysłowie: Cu e surdu, orbu e taci, campa cent'anni 'mpaci - Ten, kto jest głuchy, ślepy i niemy, będzie żył sto lat w spokoju. 

Dekalog:
  • Nikt nie może się sam przedstawić innemu członkowi organizacji.Musi to być osoba trzecia;
  • Nigdy nie spoglądaj na żonę przyjaciela;
  • Nigdy nie pokazuj się z policjantami;
  • Nie przebywaj w klubach i pubach;
  • Bądż zawsze do dyspozycji Cosa Nostra, nawet jeśli w tym momencie twoja zaczyna rodzić;
  • Osoby mianowane na funkcje traktuj z respektem;
  • Zawsze obdarzaj szacunkiem swoją żonę;
  • Jeśli zadano tobie pytanie, odpowiedź musi być zawsze prawdziwa;
  • Pieniądze nie mogą być przyjęte jeśli należą do innych członków mafii;
Osoby które nie mogą być przyjęte do mafii:
  • ktokolwiek kto zachowuje się nieprzyzwoicie;
  • ktokolwiek kto nie przestrzega zasad moralnych.

Proces Rekrutacyjny:

Rekrutowany zostaje poproszony o wskazanie dłoni, z której zazwyczaj strzela. Następnie palec wskazujący kandydata, u tej ręki, którą wybrał zostaje nakłuty, a jego krwią maluje się święty obrazek. Kolejno nowo-przyjmowany bierze do swojej dłoni podpalony wizerunek świętego. Później przekazuje go innym zgromadzonym (dbając by nie zgasł) i wszem i wobec uroczyście przysięga dochować wierności postanowieniem Morte Nera. Jako przypieczętowanie przysięgi, rekrut skacze z najwyższej skarby do wody, udowadniając swoją wiarę w rodzinę.

Rangi:

Szef zwany „donem” lub „ojcem chrzestnym” – rządzi niepodzielnie i ma prawo do haraczu z każdej przeprowadzonej przez rodzinę operacji. W zależności od rodziny don może być wybierany przez kapitanów; w wypadku remisu głos ma podszef. Do lat 50. XX wieku wszyscy członkowie oddawali swoje głosy, jednakże ta praktyka przyciągała zbyt duże zainteresowanie władz i została wyrzucona. 

Podszef – najczęściej wybierany przez szefa i jest drugi w kolejności łańcucha dowodzenia. Zajmuje się codziennymi obowiązkami rodziny, jak również nadzoruje co bardziej lukratywne przedsięwzięcia. Zwykle otrzymuje procent z dochodów samego szefa. Jest pierwszą osobą w linii sukcesji; często staje się „p.o. szefa” w wypadku jego pobytu w więzieniu.

Consigliere – doradca rodziny, często widziany jako „prawa ręka szefa”. Używany jako mediator, reprezentant i pomoc podczas spotkań z innymi rodzinami. W praktyce jest trzecią najważniejszą osobą w organizacji, tradycyjnie najbardziej doświadczoną, znającą tajniki działania. Na to stanowisko szef najczęściej wybiera osobę, której może zaufać.

Żołnierz (wł. soldato) – żołnierzami tradycyjnie mogą zostać tylko mężczyźni o całkowicie włoskim rodowodzie; dzisiaj jednak rodziny przyjmują także pół-Włochów po mieczu. Po przejściu ceremonii wprowadzającej gangster staje się nietykalny – na jego wyeliminowanie potrzebna jest zgoda szefa. Kiedy rodzina zaczyna przyjmować nowych członków, może zarekomendować obiecującego współpracownika. Żołnierze wykonują podstawowe prace rodziny – napady, morderstwa, wymuszenia, zastraszenia itp. W zamian zyskują intratne nielegalne przedsięwzięcia i mają dostęp do rodzinnych koneksji oraz władzy.

Współpracownik – nie jest członkiem mafii, ale pracuje dla rodziny przestępczej. Może spełniać wiele funkcji – od bycia gońcem do wspierania działań żołnierzy. Każdy mafioso rozpoczyna karierę w rodzinie jako współpracownik i zasłużywszy się może zostać wtajemniczony, kiedy rozpoczyna się rekrutacja. Współpracownikami mogą być nie tylko zwykli przestępcy, ale również skorumpowani związkowcy lub biznesmeni. Nie-Włosi nie są w stanie zajść wyżej niż ten poziom.

Lake Vinewood Estates;

[Obrazek: latest?cb=20140319192146]
[Obrazek: latest?cb=20160522234346]
[Obrazek: latest?cb=20141024205329]

Dane dodatkowe [OOC]:

Imię: Marcin

Nick: Marcin

Nick Discord: Marcin#9150

Staż na serwerze: 2 miesiące

Coś o sobie: Jestem impulsywny, mimo to staram się zachowywać rozsądnie w trudnych sytuacjach. Nie lubie podejmować dycyzji w ostatniej chwili. Każdą z nich staram się przemyśleć. Na co dzień majsterkuję przy komputerach i telefonach. Z wykształcenia jestem informatykiem.  Lubię pograć, posłuchać dobrej muzyki i obejrzeć jakiś film fantasy, dobrą książką także nie pogardzę. Jestem osobą dość dokładną, lubię odgrywać role, ale szlag mnie trafia gdy widzę niektóre osoby na serwerze. Lubię też grać w gry RPG takie jak Warhammer i Call of Cthulhu. Mam na myśli oczywiście papierowe RPG w którym ważne jest odgrywanie wymyślonej przez siebie postaci.

Dane osobowe [IC]:

Imię i nazwisko: Martin Freezer

Data urodzenia: 17.01.1992

Numer telefonu: 50111

Coś o sobie: Martin mimo młodego wieku wiele przeżył, we włoskiej mafii służył już od dzieciaka. W ten bajzel wpakował go własny ojciec, włoch który stanowił podporę rodziny która kontrolowała Londyn. Tak się złożyło że Martin został oddzielony od rodziny i przez swojego drugiego ojca… niektórzy zwali go też donem został wysłany do Los Santos aby poszukać tam legalnej pracy i zebrać zaufanych ludzi z którymi mógłby przejąć miasto z rąk tych nie rozgarniętych gangusów którzy umieją tylko palić zioło i brać prochy. Martin dostał się do LSPD i po treningach i służbie awansował na najwyższy szczebel, został komendantem. Kilku policjantów zdobyło jego zaufanie, postanowił ich zebrać i zacząć od nowa porządki w mieście, takie porządki na które prawo mu nie pozwalało. Zostało mi tylko zadzwonić do starych znajomych…

Doświadczenie [IC]: 

Strzelanie [0-10]: 7

Prowadzenie [0-10]: Jednoślady 10 | Czterokołowce 7

Znajomość mapy [0-10]: 8

Status [IC]: 

Karalność [Tak/Nie]: Tak

Wcześniejsza praca: Komendant Policji-Szpieg

List motywacyjny [IC]: 

Po udanej infiltracji policji na wyspie zdecydowałem się znów odezwać do starych znajomych z Anglii.

Przekazano mi że nasz Padre z Włoch chce aby mafia rozwijała się już nie tylko w Anglii i Włoszech ale także w Los Santos. Jako że zawsze byłem wierny i oddany to mi zostało powierzone zwierzchnictwo nad odłamem naszej rodziny na nowym terytorium. Przygotuje to miejsce pod przybycie prawdziwej siły, kiedy już będziemy gotowi przybędzie nasz główny ojciec chrzestny i zapanujemy nad miastem. Mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie a gangi będą się z nami liczyć.

Co byś zrobił zrobił gdybyś został przyłapany na  gorącym uczynku i groziłoby Ci 25 lat więzienia?

Wiele zawdzięczam członkom swojej mafii, oni też mnie znają i wiedzą że zawsze byłem dla nich dobry. Liczyłbym na pomoc z ich strony. Wynajęcie najlepszego prawnika w miescie to minimum. Zawsze też coś może się przydarzyć oskarżycielowi. Kiedy już urośniemy w siłę postaramy się by policja nie wchodziła nam w drogę. Mafia pozostanie rodziną nawet gdy szef będzie w więzieniu, jesteśmy hydrą na moje miejsce czeka już dwóch nowych kandydatów którzy są lojalni wobec naszej inicjatywy.

Dane dodatkowe [OOC]:

Imię: Hubert
Nick: VeRf
Nick Discord: VeRf#7591
Staż na serwerze: Smile
Coś o sobie: Cytując słowa Marcina "Jak mówisz do kogoś kurwa, to jakbyś go chwalił", te słowa idealnie opisują mój temperament i charakter.

Dane osobowe [IC]:

Imię i nazwisko: Ryan Richards
Data urodzenia: 12.02.1989r.
Numer telefonu: 20717
Coś o sobie: Gdy wytyczę sobie jakiś cel, staram się go osiągnąć. Niesubordynacja jest dla mnie czymś niewyobrażalnym. Cenię sobię szczerość i kreatywność.

Doświadczenie [IC]:

Strzelanie [0-10]: 8
Prowadzenie [0-10]: 7
Znajomość mapy [0-10]: 8

Status [IC]:

Karalność [Tak/Nie]: Nie
Wcześniejsza praca: LSPD, Detektyw.

List motywacyjny [IC]:

Odgrywanie ciepłego detektywa zaczęłą mnie nurzyć. Na szczęście mój przyjaciel, Martin zdecydował się wyjść z ukrycia i kontynuować spuścisnę naszych Ojców, tj. Reaktywować mafię. Wiedziałem, że wybierze sobie mnie jako kogoś, kto będzie stał u jego boku w trudnych czasach. Jestem Jego prawicą, więc cokolwiek by nie powiedział, na mnie spoczywa obowiązek wypełnienia jego woli.

Co byś zrobił gdybyś został przyłapany na gorącym uczynku i groziłoby ci 25 lat w więzieniu?:

Więzienie to nic innego jak chwilowe zapomnienie o tym bezdusznym świecie. Moja rodzina na pewno przyjdzie mi z odsieczą i wspólnie postaramy się wyplenić zarazę z tego miasta.

Dane dodatkowe [OOC]:

Imię: Patryk
Nick: Badi
Nick Discord: Badi#7588
Staż na serwerze: Od początku serwera
Coś o sobie: Filmy Star Wars i wszelkie tego typu kategorię. Interesowałem się LSPD i Mafią jednocześnie.

Dane osobowe [IC]:

Imię i nazwisko: Patricko Demente
Data urodzenia: 30.04.1992
Numer telefonu: -
Coś o sobie: Patricko pochodzi z Polski ale całe dzieciństwo przeżył we Włoszech z rodziną Mafiozów, jego rodzina była największą mafią w południowych Włoszech. Zawsze interesował się reporterstwem i mechaniką.

Doświadczenie [IC]:

Strzelanie [0-10]: 8
Prowadzenie [0-10]: 9
Znajomość mapy [0-10]: 7

Status [IC]:

Wcześniejsza praca: Policja, Pogotowie, Straż pożarna, Mechanik.

List motywacyjny [IC]:

Dlaczego to właśnie Ty?:

Dostałem możliwość dołączenia do mafii, którą stowrzył były komendant LSPD. Nie zastanawiałem się nad decyzją. Będę wspierał mafię z całych sił.

Co byś zrobił zrobił gdybyś został przyłapany na gorącym uczynku i groziłoby ci 25 lat w więzieniu?:

Oddałbym się ku Świętej Marii Panny, milcząc o świętych zapiskach starego Ojca.

Dane dodatkowe [OOC]:

Imię: Jakub
Nick: vimeq
Nick Discord: vimeq #3719
Staż na serwerze: Miesiąc
Coś o sobie: Jestem spokojną, cierpliwą osobą ale każdy ma swoje granice Big Grin. Interesuje się sportem i motoryzacją.

Dane osobowe [IC]:

Imię i nazwisko: Kevin Leyman
Data urodzenia: 15.07.1996
Numer telefonu: 20717
Coś o sobie: Ambitny człowiek o szerokiej perspektywie. Interesują mnie tylko wielkie czyny i do takich dążę.

Doświadczenie [IC]:

Strzelanie [0-10]: 6
Prowadzenie [0-10]: 8
Znajomość mapy [0-10]: 7

Status [IC]:

Wcześniejsza praca: LSPD

List motywacyjny [IC]:

Po upadku policyjnej jednostki, nie zostało mi nic co mógłbym ze sobą zrobić prócz oddania się w ręce mafii. Na szczęście okazało się, iż nasz komendant był wtyką i to on jest potomkiem wielkich mafiozów. Bez zastanowienia przyjął mnie w swoje szeregi jako jeden z członków jego armii. Poświęcę wszystko co mam na rzecz mafii i naszego Padre, by ukazywać chwałę naszej rodziny.

Co byś zrobił gdybyś został przyłapany na gorącym uczynku i groziłoby ci 25 lat w więzieniu?:

Jestem tylko pionkiem w ręku Padre. Cokolwiek On zadecyduje, ja to uczynię. Jednak miejcie się na baczności... Familia nie opuszcza swoich w potrzebie. Jestem pewny, że mogę liczyć na pomoc mafii, gdy przyjdzie taka potrzeba.

Dane dodatkowe [OOC]:

Imię: Kuba
Nick: NormalZ
Nick Discord: NormalZ#3189
Staż na serwerze: 1.5 miesiąca
Coś o sobie: Interesuje się informatyką spędzam dużo czasu na rzeczach związanych z komputerem

Dane osobowe [IC]:

Imię i nazwisko: Jacob Diskowsky
Data urodzenia: 24.06.1990
Numer telefonu: -
Coś o sobie: Jestem dosyć spokojny i cierpliwy przez to jestem głównie snajperem, posiadam także dobry refleks

Doświadczenie [IC]:

Strzelanie [0-10]: 9.5
Prowadzenie [0-10]: 8.5
Znajomość mapy [0-10]: 10

Status [IC]:

Karalność [Tak/Nie]: Nie
Wcześniejsza praca: Zastępca komendanta LSPD

List motywacyjny [IC]:

Po odejściu moich kumpli z policji zdecydowałem że nie mam czego tam szukać zacząłem bawić się w porywanie ludzi i żądanie okupu. Byłem samotnym wilkiem ale potrzebuje teraz dołączyć do jakieś watahy moja mama była z Włoch więc raczej się nadam z moim świętej pamięci ojcem trenowaliśmy celność na polowaniach posiadam duże doświadczenie w strzelaniu oraz w tropieniu.

Liczyłbym na Familię. Ufam im, nie zostawili by przyjaciela w potrzebie, przedłużałbym rozprawę jak tylko bym mógł by dać im więcej czasu. Nie sprzedałbym ich nigdy, zwłaszcza policji.

Odpowiedz
Akceptuję

Odpowiedz
Dane dodatkowe [OOC]:

Imię: Grzesiek

Nick: K-0-W-4-L

Nick Discord: IW1NNER#8492

Staż na serwerze: 1 miesiąc

Coś o sobie: Staram się zachowywać rozsądnie w trudnych sytuacjach. Nie podejmuje złych decyzji jeśli nie ma takiej potrzeby. Każdą z nich staram się przemyśleć. Na co dzień trenuje brazylijskie jiu jitsu oraz interesuje się komputerami. Zawodowo trenuję i wygrałem mistrzostwa polski. Lubię również pograć sobie w FiveM. Jestem osobą dość dokładną, staram się wykonywać wszystko na 100% odgrywać role.
Dane osobowe [IC]:

Imię i nazwisko: Conor Murphy

Data urodzenia: 06.11.1995

Numer telefonu: 17141

Coś o sobie: Kiedyś chciałem być policjantem, lecz gdy poznałem osoby, które pomogły mi wyjść z ciężkiej sytuacji to zmieniłem zdanie i zbierałem pieniądze na pistolety klasyczne, ponieważ bardzo się nimi interesowałem. Po jakimś czasie kupiłem od kolegi stary złoty pistolet i okradłem pierwszego człowieka. Zaufali mi więc dostałem się do ich gangu i razem robimy napady.

Doświadczenie [IC]:

Strzelanie [0-10]: 7

Prowadzenie [0-10]: Jednoślady 8 | Czterokołowce 8

Znajomość mapy [0-10]: 9

Status [IC]:

Karalność [Tak/Nie]: Tak

Wcześniejsza praca: Sierżant Policji

List motywacyjny [IC]:

Po długiej służbie w LSPD postanowiłem zgłosić się do mafii.

Zawsze mówili mi, że można mi zaufać więc dołączyłem do mafii która ma władze nie tylko w Los Santos a także w innych miastach mam nadzieje, że dorównam im poziomem.

Co byś zrobił zrobił gdybyś został przyłapany na gorącym uczynku i groziłoby Ci 25 lat więzienia?

Zaufanym członkom powiedziałbym o tej sytuacji która miałaby miejsce i mam nadzieje, że by mi pomogli. Ja poświęciłbym życie za członka gangu i mam nadzieje, że mogę liczyć na ich pomoc z ich strony. Liczyłbym też na pomoc najlepszego prawnika w mieście to minimum. Zawsze też coś może się przydarzyć oskarżycielowi. Kiedy już urośniemy w siłę postaramy się by policja nie wchodziła nam w drogę. Mafia pozostanie rodziną nawet gdy szef będzie w więzieniu.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości