Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
  • Witaj na forum RPZONE!
  • Zacznij nową przygodę!
  • Baw sie dobrze!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: podanie o Car dealera
Tryby wyświetlania wątku
Imię -Oskar
Wiek (min. 16) -15,5
Parę słów o sobie --Jestem dobry i opiekuńczy kocham zwierzeta interesuje sie grami komputerowymi ,sportem oraz informatyką.Posiadam kulture .Chce pomagac,umiem wcielic sie w role gracza RP.Mam mocne nerwy .Jestem ogariety i poukładany .Jestem podpożątkowany osobom o wiekszym doswiadczeniu.Chce zostac car delerem dlatego że lubie pomagac i zawsze wspieram osoby w trudnych sytuacja . 
W jakich godzinach najczęściej jesteś na grze -8-17(z przerwami)
Pracowałeś kiedyś jako car dealer? - nie (ale szybko się uczę)

--IC--
Imię - John Furlwet
Wiek -18
Historia Postaci -Johnowi od małego nic nie wychodziło w wieku 10 lat stracił rodziców .Przeprowadził się do wujka Martina był on chirurgiem ,więc nie było go prawie wcale w domu. John spędzał czas sam nie miał wielu kolegów . Z braku zainteresowań patrzył przez okno .Obserwował przejeżdżające  auta zaczęło go to interesować całe dnie spędzał na wpatrywaniu się w okno pewnego dnia podczas nieobecności wujka postanowił się zakraść na parking i poobserwować sportowe auta gdy podszedł bliżej do jednego z nich włączył się alarm .Policja przyjechała na miejsce napisała raport i po czasie John został wypuszczony ,lecz za usiłowanie kradzieży musiał zapłacić 1700$.Żeby to odpracować musi znaleźć prace ,lecz nadal chce być blisko aut,ponieważ to jego pasja.W przyszłości chce zapracować na swoje lamborghini 
Byłeś karany? -tak
Jeżeli tak to za co -usiłowanie kradzieży auta sportowego 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości